سامانه مبادلات رمز ارزها

آرکن اکسچنج

صرافی آنلاین ارز دیجیتال، یک سایت و یا بستر آنلاین است که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و... را فراهم می کند.
رمزارزهای نوآورانه در دسترس شما هستند.
با ما بهترین قیمت و امنیت را تجربه کنید.

سامانه مبادلات رمز ارزها

آرکن اکسچنج

رمزارزهای نوآورانه در دسترس شما هستند.
با ما بهترین قیمت و امنیت را تجربه کنید.

سامانه مبادلات رمز ارزها
آرکن اکسچنج

رمزارزهای نوآورانه در دسترس شما هستند. با ما بهترین قیمت و امنیت را تجربه کنید.

هدف اصلی صرافی آنلاین ما، ارائه خدمات سریع، ایمن و قابل اعتماد برای تبدیل ارزهای آنلاین به یکدیگر و تسهیل فرآیند معاملات برای کاربران می باشد. تامین امنیت شبکه به روشی که صرفه‌جویی در هزینه‌ها را ایجاد می‌کند.

تیم پشتیبانی حرفه‌ای صرافی آنلاین آرکن، همواره در دسترس کاربران است و با تمام پیچیدگی‌ها و مشکلات مرتبط با فعالیت در صرافی آشنایی دارد تا مشتریان را در هر لحظه از راه‌حل‌های بهینه برای حل مشکلات خود برخوردار کند.

 

امنیت یک سایت صرافی شامل استفاده از رمزگذاری قوی، پروتکل‌های امنیتی انتقال داده‌ها، استفاده از فناوری‌های امنیتی پیشرفته برای حفاظت از اطلاعات کاربران و تأیید هویت آن‌ها، پشتیبانی از تراکنش‌های ایمن و شبکه‌ای پایدار و ایجاد محدودیت‌های دقیق در مبالغ برداشتی، می‌باشد.

صرافی آرکن دارای یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند است و شما می توانید با ثبت نام و تأیید هویت خود به سادگی دسترسی به انواع ارزهای دیجیتال، اعم از بیتکوین، اتریوم، ریپل و غیره داشته باشید. این صرافی از کنترل‌های امنیتی بالایی نیز برخوردار است تا امنیت اموال شما را حفظ کند و ضمن اینکه پشتیبانی 24 ساعته دارد و شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با پشتیبانی تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن به رفع مشکلات دسترسی پیدا کنید.

سامانه مبادلات رمز ارزها آرکن اکسچنج

هدف ما فراهــــم نمودن بستری امن، سریع و آسان جهت خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال است. این بستر امنیت معاملات و وصول دارایی های مبادله شده را تضمین می‌کند. صرافی آنلاین ارز دیجیتال آرکن با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای مبادله دارایی های دیجیتال در سال 1402 شکل گرفت.

✅ تلاش بر سادگی و کاربردی بودن سایت و نوع خرید فروش می باشد .تا هر شخصی به راحتی بتواند نیاز خود را براورده نماید.

✅ کارمزد رقابتی آرکن در خرید و فروش بسیار کم می باشد و با بالارفتن حجم معاملات کاهش میابد.

✅ پرداخت با کارت های عضو شتاب جهت تسریع برای تهیه ارزمورد نظر خود.

دانلود نرم افزارهای موبایل

همه جا در دسترس شما

با اپلیکیشن موبایل ، به سادگی خرید و فروش خود را با صرافی آنلاین ارز دیجیتال تجربه کنید

سامانه مبادلات رمز ارزها آرکن اکسچنج

آموزش کامل عملکرد صرافی آنلاین آرکن

معاملات ارز دیجیتال خود را به راحتی انجام دهید